Usługi

PGArt Motors to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów napraw powypadkowych, zlokalizowane w Jankach pod Warszawą.

Otwarty w 2015 roku obiekt obejmuje blacharnię i lakiernię, na powierzchni 2000 m kw. znajduje się 12 stanowisk, w tym dedykowane stanowiska do naprawy karoserii aluminiowych, komory lakiernicze oraz 5 stref przygotowawczych.

Całość prac wykonywana jest z wykorzystaniem najnowszego sprzętu i najlepszych materiałów, zgodnie ze standardami firm takich jak Akzo Nobel i Blowtherm .

DLA KOGO?

PGArt posiada certyfikację BMW, Skoda i Mercedes-Benz ,niemniej jednak zasoby ludzkie i technologiczne pozwalają na dokonywanie napraw samochodów wszystkich marek.

Oferujemy również usługę kompleksowej likwidacji szkód, obejmującą transport uszkodzonego samochodu do naszej stacji, zgłoszenie szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, przygotowanie samochodu zastępczego oraz całokształt naprawy. Wykonujemy również wyceny wartości szkody komunikacyjnej i kosztorysy naprawy.

Wszystkie wykonane przez nas usługi objęte są gwarancją, potwierdzającą najwyższą jakość usługi oraz oryginalność użytych części i zastosowanych technologii.

(+48) 22 319 50 50

Zgłoś szkodę on-line